УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Вітання з Ювілеєм!

Шановний Олексію Федоровичу!
Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм - 75 річчям!
Серед українців сьогодення Ви зайняли почесне місце серед тих, на кого потрібно рівнятися у вихованні почуття патріотизму та любові до своєї країни!
 
 
 
За 55 років соціально-організаційної роботи Ви зуміли не лише, вірно обґрунтовуючи свої прагнення, стимулювати оточуючих задля досягнення високих результатів, а й змогли виідити у життя  велику кількість винаходів, які покращують щоденність Ваших співвітчизників.
Вас шанують та поважають не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ви, завдяки своїми винаходам,  прославили імя своєї Батьківщини, що, безумовно, позитивно впливає на імідж України, як країни, що невпинно крокує вперед.
Бажаємо Вам незламного здоров`я, щоденних позитивних емоцій, підтримку рідних та однодумців, а також мирного неба над головою!
 Telvin Smith Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button