УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Державна установа "Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб" забруднила нафтопродуктами свою територію

Державна установа "Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб" забруднила нафтопродуктами свою територію.

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Херсонській області

 


"Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДУ "Херсонський виробничо-експериментальний завод з розведення молоді частикових риб". Під час проведення перевірки на території вирощувальної дільниці заводу встановлено факт розливу нафтопродуктів на грунт. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Херсонській області відібрано проби грунтів. На цей час виконується розрахунок збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення земель", - йдеться у повідомленні.
За інформацією Держекоінспекції, заводу надано припис з метою усунення порушень природоохоронного законодавства. На посадових осіб підприємства складено адміністративний протокол за ст.52 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель"

 Trent Taylor Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button