УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

В Україні з 1 січня 2018 року забороняється продаж палива стандарту Євро-4

В Україні з 1 січня 2018 року набула чинності вимога Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, якою забороняється продаж палива стандарту Євро-4.

Відповідний регламент був ухвалений постановою Кабінету міністрів від 1 серпня 2013 року № 927.


Відповідно до документа, кінцевий строк введення в обіг автомобільних бензинів та дизельного палива екологічного класу Євро-4 сплив 31 грудня 2017 року. Відповідно, з 1 січня 2018 року на необмежений термін дозволяється продаж лише палива екологічногокласу Євро-5.
Як повідомлялося, Шебелинський газопереробний завод (у структурі ПАТ "Укргазвидобування) розпочав виробництво палива бензину Євро-5 у вересні 2016 року. 
Стандарт Євро-4 допускає вміст сірки в бензинах і дизпалива не більше 50 ppm. Стандарт Євро-5 регламентує максимально допустимий вміст сірки - 10 ppm.

 Marcell Dareus Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button