УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

20 грудня 2017 року ВГО « Рада з екологічної безпеки» провела щорічний підсумок, стосовно виконаної роботи

« Рада з екологічної безпеки» вбачаючи у сфері екології головні засади майбутнього, сподівається на те, що в Україні найближчим часом проблемам екології почнуть приділяти вагомої уваги. Ми не живемо окремо от всіх інших держав, ми всі , на землі, пов`язані одним- екологією не тільки навколишнього середовища, а й душі. Наша Всеукраінська громадська організація і на законодавчому, і на міжнародному рівні піднімає і вирішує нагальні екологічні проблеми»,- наголосив Сергій Орехов.
 
 
 
 
 
« Ми виступали нам міжнародних конференціях та форумах і всі наші  програми, кроки до дій підтримувались одноголосно і з пропозицією про співпрацю»- зазначив Валерій Цибух.
Під час спілкування та підведення результатів, всі присутні висунули кандидатуру Леоніду Каденюка на посаду почесного президента ВГО  «Рада з екологічної безпеки».
« На привиликій жаль, Олексій Порошенко, у зв’язку із станом здоров`я ,  більше не може виконувати свої зобов’язання і просить все поважне товариство піти йому на зустріч та усунути від покладених на нього зобовязень»,- наголосив Анатолій Бутенко.
 
Всі присутні, серед яких буди Герої України, академіки, видатні особистості України, одноголосно проголосували за кандидатуру Леоніда Каденюка- Героя України, Першого космонавта України!
 
 
«Я бачив землю з космосу. Вона маленька та потребує нашого захисту. Не потрібно їі перетворювати на космічний смітник, на якому може зникнути життя, через недбале ставлення. До речі, перебуваючи у космосі, я, між іншим, відповідав за екологічний напрямок»,- зазначив Леонід Каденюк.
 
Сергій Орехов наприкінці зустрічі привітав всіх з наступаючими святами та побажав миру, здоровья родинам та нових звершень у новому році.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Johnny Manziel Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button