УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

У Лондоні встановлять гігантські сміттєві контейнери у формі кавових склянок, щоб зібрати в них 5 мільйонів справжніх склянок з-під кави

Гігантські жовті контейнери для сміття, створені у формі склянок для кави, будуть розставлені по всьому Лондону. Мета – зібрати 5 мільйонів пластикових склянок з-під кави. Саме стільки склянок щорічно потрапляє на сміттєві звалища.
Такі відомі мережі швидкого харчування, як Starbucks та McDonald’s, здають свої використані склянки на переробку. Але це навіть менше 1% від тієї маси сміття, що потрапляє на звалище. На жаль, такі склянки важко переробити, бо вони мають тонке пластикове покриття, як зауважили у Hubbub, благодійній організації Великої Британії, яка й запустила цю кампанію.

 


Ця організацію отримала підтримку від більш як 30 банків та комерційних організацій (наприклад, ING Bank та Lloyd’s), що працюють у Лондонському Сіті. Всі вони погодилися збирати склянки для переробки у своїх офісах. Simply Cups (ред. – з англійської мови «звичайна склянка») – спільний проект компанії Closed Loop Environmental Solutions та організації Simply Waste Solutions, буде займатися переробкою цих склянок задля виробництва пластику чи відновлюваного волокнистого матеріалу.
«Досі ми не мали єдиного підходу до переробки кавових склянок. Тож, Square Mile Challenge (ред.. – з англійської мови «виклик площею у квадратну милю») – це значний крок вперед», – повідомила електронним листом Ширлі Родрігес (Shirley Rodrigues), заступник мера Лондона з питань захисту навколишнього середовища та енергії.
У бізнес-центрах, на кшталт, Ліденхол (Leadenhall Building), поряд точок роздрібного продажу кави та на основних станціях метро буде встановлено величезні сміттєві контейнери для збору склянок з-під кави. Hubbub підрахувала, що більше 7 мільйонів склянок викидається щоденно.
«Це дуже багато сміття. На жаль, у нас все ще не сформувалася звичка, що це теж сміття, і воно має бути перероблене відповідним чином», – говорить Шірайн Коурі-Хак (Shirine Khoury-Haq), СЕО Lloyd’s.
До справи також долучилися Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ, Axa Investment Management Co., Prudential Plc, Jones Lang LaSalle Inc. та Investec Plc.
Фахівці Університету Кардіфф підрахували, що у Великій Британії протягом року на звалище потрапляє 2,5 мільярди пластикових склянок, а це – майже 25 000 тонн сміття. Але не все так сумно: якщо продавці кави віднесуться серйозно до цього питання, сміття можна скоротити на 50 мільйонів тонн (до 300 мільйонів тонн).
Університет Кардіфф провів опитування на запит компанії Bewley’s Tea & Coffee, що знаходиться у Дубліні, та виявив, що одна п'ята любителів вранішньої кави з пластикової склянки готові до змін, якщо їм запропонують інші склянки, що можна буде переробляти, введуть штрафи за викинуту до загального смітника склянку, а також бачитимуть більше інформації про те, що викидати такі паперові склянки означає шкодити природі.

 Jared Spurgeon Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button