УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Електромобілі в Австрії перейшли на зелені номери

Із 3 квітня електромобілі в Австрії мають нові номерні знаки – зелені.
Тепер автомобілі при реєстрації автоматично отримуватимуть нові зразки номерів. Власники вже зареєстрованих електромобілів можуть замінити номерні знаки в автоінспекції. Вони мають таку ж ціну, як і звичайні. Перехід на зелені номерні знаки не обов'язковий, старі залишаються в силі.

 


Уже на початку березня надійшло близько 1 500 заявок на фінансування автомобілів на електроенергії, гібридних авто з підзарядкою від електромережі та послідовних гібридів.
«Зелені знаки виділятимуть електромобілі з першого погляду. Ми також дали громадянам додаткові стимули для переходу на електромобілі», – зазначає Йорг Ляйхтфрід (J?rg Leichtfried), міністр Транспорту, інновацій та технологій Австрії. У деяких містах, зокрема Граці, Клагенфурті-ам-Вертерзе, Філлахі, Інсбруку, Кремсі та Вельсі, паркувальні місця для власників електромобілів є безкоштовними.

 CM Punk Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button