УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Китай замінить 67 000 бензинових таксі електромобілями

Забруднення повітря в Пекіні було настільки сильним, що у грудні минулого року в міжнародному аеропорту міста через погану видимість скасували сотні рейсів. Щоб допомогти місту впоратися зі смогом, Китай оголосив про плани замінити 67 тисяч бензинових таксі Пекіна електромобілями. Також вступає в силу вимога для будь-яких нових автомобілів таксі – вони повинні бути електричними.

 


Проект заміни бензинових авто електромобілями, як очікують, буде коштувати операторам таксі 1,3 млрд доларів (9 млрд юанів).
Електричні транспортні засоби в Китаї сьогодні коштують близько 20 тисяч доларів, удвічі дорожче, ніж звичайні авто. Крім високої ціни електромобілів, ще однією проблемою для таксі-компаній стане забезпечення свого автопарку енергією, тому що в Пекіні просто відсутні зарядні станції.
У 2014 році, коли у місті з'явились перші 200 таксі-електромобілей, водіям доводилось стояти у чергах до зарядних станцій до шести годин.
Вже три роки, як Китай намагається покращити якість повітря, борючись у «війні із забрудненням», а смог продовжує нарощувати об'єми через прискорення сталеливарного промислового виробництва на південь від Пекіна, як повідомляє Greenpeace. А вітер роздмухує смог на північ, залишаючи його у національному столичному регіоні Цзін-Цзінь-Цзі (Пекін-Таньцзінь-Хебей).
Китай також нещодавно оголосив, що його внутрішня залізна дорога буде розширена майже на 30 тисяч км до 2020 року. За повідомленням газети China's Economic Daily, «до 2020 року Китай планує побудувати комплексну сучасну транспортну систему, яка буде безпечною, зручною, ефективною та зеленою».

 Mike Cammalleri Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button