УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

У Швеції почали замінювати неекологічні етикетки на продуктах лазерним маркуванням

Данський постачальник продуктів Nature & More та мережа шведських супермаркетів ICA замінили неекологічні паперові стікери на органічних авокадо та солодкій картоплі на лазерне маркування, яке наносять лазером безпосередньо на овочі.
На думку керівництва ICA, так званий природній брендинг за допомогою лазерного маркування допоможе знизити екослід мережі супермаркетів. Метод полягає в тому, що лазером з овочів видаляють пігмент, що дозволяє не псувати продукцію та зчитувати код на касі.

 


«Використовуючи протягом року новий метод маркування органічних авокадо, ми зекономили 200 кілометрів пластикової стрічки для стікерів», –розповідає менеджер з продуктів ICA Пітер Хагг (Peter Hagg) виданню LookBio.
Творці технології лазерного нанесення штрих-кода запевняють, що її застосування дозволить знизити кількість витрат на папір і клей. У подальшому ICA планує використовувати нову технологію маркування для усіх продуктів, а не тільки органічних.

 Dickie Moore Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button