УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Сьогодні у м. Києві, за участі МГО «Рада з екологічної безпеки», розпочався дводенний тренінг для представників з 10 муніципальних утворень в Україні

 Сьогодні у м. Києві, за участі МГО «Рада з екологічної безпеки» у рамках рамкової програми REC, розпочався дводенний тренінг для представників з 10 муніципальних утворень в Україні, задля обговорення запропонованих екологічних планів для кожного окремого регіону. У вступному слові заступник міністра Міністерства екології та природних ресурсів України Микола Кузьо, привітав всіх присутніх та підкреслив, що Україна має намір зробити свій шлях до сталого розвитку, оскільки для уряду країни пріоритетним наразі є вирішення проблем пов’язаних з енергетикою та поліпшенням стану навколишнього середовища.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівського Посольства Норвегії Ole T. Horpestad у своєму виступі запевнив, що Норвегія і надалі підтримуватиме Україну в трьох пріоритетних областях: реформа сектора енергетики та енергофективності; верховенства закону і належного управління; зміцнення приватного сектора.

Aine Shiozaki, аналітик економічного бюро Посольства США в Києві підкреслила, що вона знаходиться під враженням від зусиль України щодо поліпшення екологічної ситуації в країні, і висловила про підтримку щодо досягнення сталого розвитку.

Маттіас P?hringer, директор з міжнародного співробітництва та стратегії, РЕЦ та директор проекту LINK і України МПДОНС проектів, нагадав учасникам про досягнення на сьогоднішній день, і представили програму дводенного тренінгу, основною метою якого є зміцнення здатність українських муніципалітетів, визначити, розробляти інвестиційні проекти для фінансування, а також повідомляти про ці проектів широкий загал.

Сергій Орєхов, голова МГО «Рада з екологічної безпеки», у свою чергу зазначає, що наразі цей тренінг має велике значення у рамках децентралізацій них процесів, киї відбуваються в Україні, оскільки допоможе громадам на місцях навчитися самим визначати свої проблемні місця та розробляти ефективні плани щодо їхнього подолання.


В ході навчального курсу учасники будуть розвивати навички і прийоми, які необхідні для прийняття на себе активну роль у розробці та реалізації проектів на місцевому та регіональному рівні. Крім того, вони будуть вчитися долати труднощі в розробці та поданні своїх пропозицій щодо проектів.

Цей Міжнародний Захід проходить за фінансової підтримки Норвегії та США.

 Calvin Ridley Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button